GDPR
Souhlas se zpracováním osobních údajů (zákon č. 480/2004 sb. § 7)

Zákazník

Dana Záhumenská
Textil a konfekce
Štefánikova 27
695 01 Hodonín

Jako vážený zákazník mám zájem dostávat informace o službách fa:

Dana Záhumenská
Textil a konfekce
Štefánikova 27
695 01 Hodonín

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem nabízení našich výrobků a s cílem přizpůsobit naši nabídku Vašim potřebám a potřebám dalších zákazníků. Neshromažďujeme o vás citlivé osobní údaje. Z tohoto důvodu udělujete souhlas se zpracováním údajů v rozsahu níže uvedeném. Tento souhlas poskytujete na dobu, dokud svůj souhlas neodvoláte. Na základě Vašeho souhlasu budeme zpracovávat Vaše identifikační a kontaktní údaje, které jste nám poskytl (například jméno, příjmení, poštovní adresa, telefon, e-mail), informace o nakoupených výrobcích, o nárocích na slevy, jiné výhody, o naší předchozí komunikaci anebo o jiném kontaktu, informace získané o Vás z veřejně dostupných zdrojů (např. Obchodního rejstříku anebo sociální sítě) anebo internetového prohlížeče, který používáte při využívání našich služeb. Vždy respektujeme Vaše soukromí. Provedenou volbu můžete kdykoliv písemně změnit, stejně tak je Vás souhlas dobrovolný a můžete ho kdykoliv zcela nebo zčásti odvolat. V případě odvolání souhlasu Vaše osobní údaje nebudeme nadále zpracovávat pro účel, ke kterému jste nám poskytl svůj souhlas.

Naše fa nikdy neposkytuje osobní údaje svých zákazníků třetím osobám pro jejich marketingové anebo jiné obchodní aktivity. Vaše osobní údaje bude naše firma zpracovávat jen za pomoci vlastních zaměstnanců.


Český výrobce Dabona

Jsme český výrobce, dnes více jak dvacet let na trhu. Zabýváme se výrobou dámské módy. U nás najdete široký sortiment dámských halenek, šatů, sukní, letních kostýmků....


Zjistit více o firmě